Vanavanemate päeva tähistamine ∙10.09 kell 13 ∙ MULKIDE “ÄÄ ELU PÄIV”

Sel ilusal septembrikuu pühapäeval, 10. septembril olete oodatud tähistama Mulgi Elamuskeskusesse vanavanemate päeva.  Mulkide “Ää elu päiv” on inspireeritud loodusest ja lähedusest, kummardus jätkusuutlikele eluviisidele ja esivanemate tarkusele.
Oodatud on nii suured kui väikesed külastajad ja kindlasti kõik vanaemad ja vanaisad!
Külla tuleb kokk ja “Puhta toidu raamat” üks autorites Kaarina Naur, kes tutvustab rohelist mõtteviisi ja toiduga tervenemist.
Lisaks on võimalus tutvuda Shroomwell tegemistega. Shroomwell (endise nimega Chaga Health) on kohalik ettevõte, kes on ühendanud esivanemate tarkuse ja kaasanud teadlased, lisaks toodetele püüavad tõsta teadlikkust ja leida viise, kuidas seened võiks meie elukeskkonda täiustada.
Päeva jooksul on võimalik osa võtta mitmest isetegemise töötoast, kus üheskoos pere pisematega saab meisterdada valmis kaltsunuku või seinakaunistuse oma koju.
Päeva lõpetab Sten-Olle kontsert. Sten-Olle on Raplast pärit muusik, kes oli ka Eesti Muusikaauhindade jagamisel aasta autorilaulu ja rahvaliku albumi kategooria üks nominentidest. Sten-Olle laulud kätkevad endas meenutusi väikelinna elust, sõpradest ja kasvamisest.

PILETITE HINNAD:
Täispilet 15€

Sooduspilet 12€ (kehtib vastava dokumendi ette näitamisel lastele 6-18 eluaastat; õpilastele ja üliõpilastele; pensionäridele; puuetega inimesele).

Perepilet 39€ (kehtib kuni kahele täiskasvanule ja pere kuni 16.aastastele (k.a) lastele). Lastele vanuses kuni 5.eluaastat (k.a) ja puuetega inimese saatjale on sissepääs sündmusele TASUTA.

Toetajapilet 50€: Oleme siiralt tänulikud, et aitad meil keskkonnasõbralikku kultuurikorraldust viljeleda. Sinu toetus annab meile kindustunnet! Täname südamest! Iga soetatud toetjapileti eest istutame Mulgimaa Elamuskeskuse aiaalale ühe viljapuu, mis täiendab sealset keskkonda ja on rõõmuks suurtele ja väikestele külastajatele.

KAVA:
13.00 giidituur Mulgi Elamuskeskuses
Dj puldis maailmamuusika.
Sügiseste seemnete külvamine Elamuskeskuse tarbeaeda.
13.00-17.00 kaltsunuku valmistamise võimalus, sobilik kogu perele. Juhendaja Urve Niinemets
13.00-17.00 seinakaunistuse valmistamine taaskasutatud materjalidest. Unelm/ Merike Uuetoa
14.00 Ökoelu tutvustab Kaarina Naur
15.00 Shroomwell
16.00 Sten-Olle soolokontsert
17.00 päeva lõpp
Elamusekeskuse alal on kohvik, mis pakub maitsvat mulgipärast toitu. Palume piletid soetada eelmüügist läbi Piletikeskuse veebikeskkonna, siin → https://piletikeskus.ee/et/xz1w84
Üritust aitab ellu viia Tõrva vald.