Külastusinfo

Suvehooaeg

1.06 kuni 31.08
K-P kell 11-18
E, T oleme suletud

Talvehooaeg

1.09 kuni 31.05
R-P kell 11-18
E, T suletud

NB! Piletimüük lõpeb 45 minutit enne sulgemisaega.

Külasta meid kui oled terve!

Piletite hinnad sünnipäevakuul

*Sooduspilet kehtib vastava dokumendi ette näitamisel lastele 7-18 eluaastat; õpilastele ja üliõpilastele; pensionäridele; puuetega inimesele.
**Perepilet kehtib kuni kahele täiskasvanule ja pere kuni 16.aastastele (k.a) lastele.

MUUSEUMIKAART on Eesti muuseumide ühispilet, millega saad tasuta ja piiramatult külastada erinevaid muuseume ja elamuskeskusi, näitusi. Soeta endale muuseumikaart SIIT.

Grupikülastus

*Rakendub gruppidele al. 20 inimest. Külastus tuleb soetada tervele grupile korraga ühe ostu raames. Grupisoodustus ei rakendu juba kehtivatele soodushindadele.
Broneeri grupikülastus ette vähemalt 24 h enne külastust, saates meile e-mail jaanika@mulgielamuskeskus.ee

Ligipääsetavus

Liikumispuudega külastajatele on olemas eraldi parkla ning sissepääs Mulgi Elamuskeskusesse käib ülemise parkla kaudu. Ülemise parkla juures asuval väraval leiate uksekella, mille abil saame külastajatele avada jalgvärava ukse. Alumisest põhiparklast tulles on häärberi juurdepääsutee ning peasissepääsu trepi juures asuv kaldtee sobilik pigem lapsekärudega külastajatele. Ratastooliga külastajatele jaoks on aga antud kaldeed liiga järsud. Ekspositsioonihoones on II korrusele pääsemiseks olemas lift. 

Ekspositsioon on loodud võimaluste piires universaaldisaini põhimõtteid kasutades, erivajadustega külastajad saavad etteteatamisel kasutada soovi korral ekspositsiooniga tutvumisel külastusjuhi abi.

Häärberis ja ekspositsioonihoones on eraldi tualetid erivajadustega külastajatele sh väikelastega peredele. Tualettruumides on mähkimislauad, käsidušš. 

 

Kohalejõudmine

Asume Sooglemäe talus, Ala külas, Tõrva vallas, Valgamaal.
GPS koordinaadid: 57.999040, 25.682344.

  • 1 km Taageperast
  • 16 km Karksi-Nuiast
  • 17 km Tõrvast
  • 45 km Viljandist
  • 85 km Tartust
  • 95 km Pärnust
  • 200 km Tallinnast

Ühistranspordiga tulles satute ilmselgelt seiklustesse – püüdke jõuda Ala külla, sealt saate jalutada linnulaulu saatel 1 km keskusesse.
Bussiinfo leiab https://www.tpilet.ee.