24.02 kell 12:00 EV106 perepäev Tõrva keskväljakul

PEREPÄEV “EV106” TÕRVA KESKVÄLJAKUL

Talvine perepäev Tõrvas toimub taas! 🇪🇪 Eesti Vabariigi 106. sünnipäevale pühendatud perepäev toimub Tõrva keskväljakul, kus jagub toredaid tegevusi nii suurele kui väikesele.

💙 Perepäev saab alguse kell 12.00. Teadmisi ja maitsvat suppi jagab Naiskodukaitse Tõrva jaoskond, tegevusi nii noortele kui hingelt noortele pakub Tõrva Avatud Noortekeskus, kohal on Päästeamet ja Tõrva Gümnaasiumi õpilasfirmade minilaat. Mulgi Elamuskeskus tutvustab enda armsaid ponisid ning kätt saab proovida erinevates töötubades ja vibulaskmises Kagu Vibuklubiga. Eelmisel aastal suure populaarsuse saanud lõbusõidud tulevad taas – nii suurte kui väikeste masinatega ning piisava lume korral mootorsaaniga ka.

🖤 Lisaks JJ-Streetile, HOP Dance tantsukoolile, laululastele ja Tõrva ANK noortebändile astub laval üles legendaarne ja palavalt armastatud Kaunimate Aastate Vennaskond koosseisus Hannes Kaljujärv, Andres Dvinjaninov, Jüri Lumiste, Toomas Lunge ja Indrek Kalda. Iga nende etteaste on täis värsket vaimukust, aastakümnete jooksul lihvitud musikaalsust, originaalsust, sära ja rõõmu. Kogu päevamelu juhib Toomas Lunge.

🤍 Eestimaised hõrgutisi saab ka! Malmizza üllatab selleks päevaks kokku pandud Eesti erimenüüga, maitsvat mulgipärast menüüd pakub Süämege tettu süük (Südamega tehtud söök) ning perepäevade veteran Mulgi Mugila.

Mulgi Elamuskeskuse poni Jaala läheb samuti perepäevale, et pakkuda lõbusat sõitu nii väiksematele kui suurematele lastele (sõitja kaalupiir 40kg). 

Perepäev on kõigile tasuta. Kohtume Tõrvas!

Lisaks perepäevale tähistame Eesti Vabariigi sünnipäeva veelgi pikemalt:
🔹 23.02.2024
kell 18.00 ÖÖsuusk (toimub sobivate ilmaolude korral)
kell 18.00 Mikk Tammepõld ja Tõnu Timm akustiline kontsert Pubis Juudas
🔹 24.02.2024
Kell 8.00 Kalapüügivõistlus Tõrva Tirk 2024 Veskijärvel. Lisainfo ja registreerimine: Gunnar Palumets 5348 7254. Üritus toimub sobivate ilmaolude korral.
Kell 10.00 Animatsioon Meisterkokk Mary (eesti keeles) Tõrva kinos Koit
Kell 10.00 Pidulik koosviibimine Vabadussõja ausamba juures Tõrva gümnaasiumi pargis
Kell 11.00 Tervisetund “Wabariigi terviseks!” algusega Tõrva keskväljakult. Tundi viib läbi liikumisharrastuse treener Margis Sein
Kell 12.00 EV106 perepäev Tõrva keskväljakul
Kell 13.30 Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsert
Kell 15.00 Uus Eesti film A.H. Tammsaare romaani põhjal “Elu ja armastus” Tõrva kinos Koit
Kell 17.30 Dokumentaalfilm Eesti metsadest “Vara küps” Tõrva kinos Koit
Kell 19.30 Eesti kung-fu komöödiafilm “Nähtamatu võitlus” Tõrva kinos Koit

👉 Märgi üritusele kindlasti huvitatud või osalen, et olla kursis uudiste ja lisainfoga!