♫ Silvia & Stefan Ilves | 7. juulil kell 20:00 | Sumeda suveöö serenaadid

7. juuli sumedal suveõhtul saavad kokku kaks imelist muusikut – Eesti kõige kirglikum tšellist Silvia Ilves
 ja noorema põlvkonna säravaim pianist Stefan Ilves.
 
Sel kaunil kontserdil kuuleme, kuidas kõlavad tšello ja klaveri esitluses Ludwig van Beethoveni Kuupaiste sonaat, Camille Saint-Saëns’i “Luik” , Sinatra “Starngers in the night” ja palju muud imelist.
 
Lummavate helidega kontserdielamus leiab aset Mulgi Elamuskeskuses, 7. juulil algusega kell 20:00.
 
Piletid müügil Piletikeskuses ja koha peal! Pileti hind 20€, kuni 12-aastastele(k.a) lastele üritusele sissepääs tasuta.
Kontserti piletihinna sees on ka Mulgi Elamuskeskuse külastus! Mulgi Elamuskeskuse külastuseks soovitame arvestada ~ 1 h.
 
Väravad avatakse kell 19:00.
Tšellist Silvia Ilves on mitmekülgne muusik, kes on esitanud nii klassikalist, varajast kui ka popmuusika repertuaari. Ta on mänginud ansamblis Urban Symphony, keelpillitrios La Phoenix ja koos oma õdedega ansamblis The Ilves Sisters. Aastast 2018. töötab ta Eesti Riiklikus Sümfooniaorkestri tšellorühma mängijana ning tegutseb aktiivse kammermuusikuna aga ka elektritšellistina.
 
Kontsert toimub ühes osas, avatud on ka Mulgi Elamuskeskuse kohvik Burgerivanger, mis pakub külastajatele nii maitsvaid mulgipäraseid roogi kui ka värskendavat jooki.
 
Liikumispuudega külastajatele on olemas eraldi parkla ning sissepääs on Mulgi Elamuskeskusesse käib ülemise parkla kaudu.
 
Kontsert toimub suviselt ilusa ilma korral välisel kontserdialal, vihmase ilma puhul aga siseruumis.